Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.385 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 13 × 8 cm |
| Lens (mm) | 8.5mm |
| Wire Type | Hard Wire |
| Model Number | C30M |
| Brand Name | INSKAM |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Smart home platform | None |
| Monitor | 4.3-inch color IPS display |
| Camera waterproof | IP67 |
| Battery capacity | 2000mAh/3.5h |
| Charge port | Type-C |
| Line length | 1/5m |
| Light | 8 adjustable brightness LEDs |
| android camera borescope | endoscope camera for android phone |
| endoscope camera android | endoscope camera hard wire |
Instock
There are no reviews yet.