Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.155 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 17 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Lens (mm) | 8mm |
| Wire Type | Hard Wire |
| Model Number | W300 |
| Brand Name | INSKAM |
| Origin | Mainland China |
| Feature 1 | Endoscope Camera |
| Feature 2 | 2MP Single/Dual Lens |
| Feature 3 | Pipeline Borescope Type C IOS |
| Feature 4 | Inspection Camera for Iphone |
| Feature 5 | 3 IN 1 for MICRO usb/type-c/ios iphone |
| Feature 6 | 6LEDs Borescope Inspection |
| Feature7 | Inspection Pipe |
| Feature8 | Car Endoscope |
| Feature9 | IP67 Endoscope |
| Feature10 | WiFi Industrial Endoscope |
| Feature11 | Pipeline Endoscope |
Instock
There are no reviews yet.