Instock
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 7 × 5 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | HORMANN HSM2 HSM4 868MHZ |
| Brand Name | Scimagic-RC |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Name | HORMANN Garage remote control |
| Frequency | 868MHz 868.3MHz 868.35MHz |
| Work for | HORMANN Blue Buttons |
| Buttons | 2 / 4Buttons |
| Model 1 | HORMANN HSM2 Garage Door opener |
| Model 2 | HORMANN HSM4 Handheld Transmitter |
| Compatible | Hormann hsm2 868, hsm4 868, hs1 868, hs2 868, hs4 868, hse2 868, hsz1 868 |
| Clone-1 | HORMANN HSM2 868 |
| Clone-2 | HORMANN HSM4 868 |
| Clone-3 | HORMANN HS1 868 |
| Clone-4 | HORMANN HS2 868 |
| Clone-5 | HORMANN HS4 868 |
| Clone-6 | HORMANN HSE2 868 |
| Clone-7 | HORMANN HSE4 868 |
| Clone-8 | HORMANN HSZ1 868 |
| Clone-9 | HORMANN HSZ2 868 |
| Clone-10 | HORMANN HSP4 868 |
| Clone-11 | HORMANN HSP4-C 868 |
| Clone-12 | HORMANN HSD2-A 868 |
| Clone-13 | HORMANN HSD2-C 868 |
| 100% Compatible motor models: | Hormann supramatic e2 |
| Battery | All Have battery |
Instock
There are no reviews yet.