Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 15 cm |
| Plug Type | None |
| Size | 75x28x22mm |
| Model Number | AAA |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Video Converter |
| Certification | CE |
| Weight | 0.02kg |
| Material | ABS |
| Output current | 1A |
| Output power | 5-48W |
| Input voltage | 5-48V |
| Frequency range | 50-60HZ |
| Output voltage | 5-48V |
Instock
There are no reviews yet.