Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.023 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 10 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Plug Type | EU, None |
| Size | 42.5 x 14 x 13mm |
| Model Number | 73 |
| Certification | CE, FCC |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Video Converter |
Instock
There are no reviews yet.