Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.07 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 6 × 5 cm |
| Model Number | ICCardFY |
| Brand Name | 5YOA |
| Origin | Mainland China |
| Chip | MF Classic 1k card S50 13.56mhz |
| UID | 7byte UID, 4-byte UID, Random ID |
| Protocol | ISO14443A |
| Memory Size (Byte) | 1k |
| Reading Distance | 1-10cm up to the antenna, card reader, environment etc. |
| Size | 85.5 x 54 x 0.8mm |
| Frequency | 13.56mhz |
| Parameter 1 | rfid card |
| Parameter 2 | ic card |
| Parameter 3 | rfid cards |
Instock
There are no reviews yet.