Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.378 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 14 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Fastener Clip |
| Brand Name | Scimagic-RC |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Applicable size | 47-68mm |
| Material | Metal and PVC |
| For | Garage Remote Control Holder |
| Feture A | Clip for gate remote control |
| Feture B | Clip for Remote Doorhan 2pro DEA DITEC ATA AVIDSEN CARDIN |
| Feture C | Clip for Remotehormann hsm2 marantec |
Instock
There are no reviews yet.