Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.086 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 9 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Plug Type | us, EU |
| Size | — |
| Model Number | TI-PI12V/48V |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | poe Injector |
Instock
There are no reviews yet.