Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Plug Type | None |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Cables |
| Certification | None |
| Size | AAA, 2.1*5.5mm |
| Model Number | AAA, 1 Female to 2 3 4 5 6 8 Male DC Power Cable |
| cable color | black |
| style | 1 Female to 3 Male, 1 Female to 6 Male, 1 Female to 8 Male, |
| style 2 | 1 Female to 2 Male, 1 Female to 4 Male, 1 Female to 5 Male, |
| szie | 2.1*5.5mm |
| Voltage | 1A |
| Model name | DC Power Splitter Plug Cable |
Instock
There are no reviews yet.