Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.034 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 18 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Plug Type | None |
| Size | as show, 24*12*10mm/0.94×0.47×0.39inch |
| Brand Name | VAKIND |
| Certification | None |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Communication Converter |
| Type | Chargers |
| Material | ABS+electronic components |
| color | White |
| Output input | 5V 1A |
| Interface | TYPE-C |
| Charging time | about 1 hour |
| Weight | 5 grams |
| Type C Adapter | Charger Connector |
| Charging Connector | Charging Converter |
| Type C to Charging Adapter | Charger Adapter |
Instock
There are no reviews yet.