Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.066 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 20 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Plug Type | None |
| Size | 0.5m/1m |
| Model Number | 8SATA TO 8SATA |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Cables |
Instock
There are no reviews yet.