Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | MC-BC-NTAG215 |
| Brand Name | MochuaRFID |
| Origin | Mainland China |
| Certification | None |
| Frequency | 13.56MHz |
| Protocol | 14443A |
| Thickness | 0.85mm |
| Surface | Frosted |
| Chip | Ntag215 |
| Feature | Readable and rewritable |
| is_customized | Yes |
Instock
There are no reviews yet.