Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 11 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | NFC 213 |
| Brand Name | Guang Hongrun |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, RoHS |
| Chip | NFC 213 |
| Diameter | 23mm |
Instock
There are no reviews yet.