Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.114 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 18 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Type | Others |
| Including medical devices | N |
| Model Number | CR-DTMP |
| Brand Name | RHINO RESCUE |
| Origin | Mainland China |
| Brand | Rhino Rescue |
| Product Name | Double Tip Marker Pen |
| Length | 5.3in/13.5cm |
| Weight | 10g/1PC |
| Each | Pack of 10 |
| Delivery time | 24-48 Hours |
Instock
There are no reviews yet.