Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Lens (mm) | 5.5mm |
| Wire Type | Soft Wire |
| Model Number | Car-TES02 |
| Brand Name | Tegcame |
| 5446681755 Model | TGTES01 |
| Plug Type | Eu plug |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, FCC |
| Smart home platform | other |
Instock
There are no reviews yet.