Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.035 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 12 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | DITEC Entrematic ZEN2, DITEC garage remote control |
| Origin | Mainland China |
| Frequency | 433.92mhz/433mhz |
| Code | Rolling code |
| Button | 2 |
| Compatible | DITEC Rolling Code Remote Control |
| including | Remote Control/Key Chain/English Manual/Battery |
| Name 1 | DITEC Garage Remote Control 433mhz remote control replacement |
| Name 2 | DITEC Garage Door Remote Control |
| Name 3 | DITEC Garage Control |
| For A | DITEC GOL4 DITEC BIXLG4 |
| For B | DITEC BIXLP2 DITEC BIXLS2 |
| For C | Ditec Entrematic ZEN 2 / ZEN 4 |
| For D | Ditec Entrematic ZEN2W ZEN4W |
Instock
There are no reviews yet.