Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.025 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 15 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | G001 |
| Brand Name | ReliableRFID, ReliableRFID |
| Origin | Mainland China |
| Certification | None |
| Frequency | 13.56MHz |
| Protocol | 14443A |
| Size | 85.5X54X0.86mm |
| Surface | Matt |
| Chip | Ntag215 |
| Memory | 504Bytes |
| is_customized | Yes |
Instock
There are no reviews yet.