Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 6 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | J-12A-893MAX |
| Origin | Mainland China |
| Certification | None |
| Compatible Brand | LiftMaster / Craftsman |
| Frequency | 310MHz 315MHz 390MHz |
| Buttons | 3 |
| Battery | Include Battery (CR2032) |
| Compatible 1 | 390MHz Billion Code Green(1993-1997) 81LM 82LM 83LM 84LM |
| Compatible 2 | Security+ 390MHz Red or Orange(1997-2005) 970LM 971LM 972LM 973LM 974LM 91LM 92LM 94LM 96LM |
| Compatible 3 | Security+ 315MHz Purple(2005-current) 370LM 371LM 372LM 373LM 374LM |
| Compatible 4 | 310MHz 315MHz 390MHz Security+2.0 Yellow(2012-current) 891LM 893LM 893MAX |
| Usage | Garage Door Opener, Remote Control Garage |
Instock
There are no reviews yet.