Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.625 kg |
|---|---|
| Dimensions | 44 × 24 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Screen Type | 4.3inch |
| Lens (mm) | 3.9mm |
| Wire Type | Soft Wire |
| Model Number | TD500-3.9 |
| Brand Name | Teslong |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.