Instock
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | YNG144 |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Brand Name | Yinuogo |
| Brand 1 | Hormann Remote Control |
| Brand 2 | Marantec Remote Control |
| Brand 3 | Berner Remote Control |
| Frequency | 868mhz |
| Distance | 30m-150m (open space) |
| Feature | Face to Face Clone |
| Code | Rolling Code |
| Battery | Include Battery |
| Usage | Use directly after cloning |
| Clone-1 | Hormann HSM2 868 |
| Clone-2 | Hormann HSM4 868 |
| Clone-3 | Hormann HS1 868 |
| Clone-4 | Hormann HS2 868 |
| Clone-5 | Hormann HS4 868 |
| Clone-6 | Hormann HSE2 868 |
| Clone-7 | Hormann HSE4 868 |
| Clone-8 | Hormann HSZ1 868 |
| Clone-9 | Hormann HSZ2 868 |
| Clone-10 | Hormann HSP4 868 |
| Clone-11 | Hormann HSP4-C 868 |
| Clone-12 | Hormann HSD2-A 868 |
| Clone-13 | Hormann HSD2-C 868 |
| Clone-14 | Marantec Digital 382 868 |
| Clone-15 | Marantec Digital 384 868 |
| Clone-16 | Marantec Digital 302 868 |
| Clone-17 | Marantec Digital 304 868 |
| Clone-18 | Marantec Digital 313 868 |
| Clone-19 | Marantec Digital 321 868 |
| Clone-20 | Marantec Digital 323 868 |
| Clone-21 | Marantec Command 131 868 |
| Clone-22 | BERNER BHS110 |
| Clone-23 | BERNER BHS121 |
| Clone-24 | BERNER BHS130 |
| Clone-25 | BERNER BHS140 |
| Clone-26 | BERNER BHS153 |
| Clone-27 | BERNER BHS211 |
| Clone-28 | BERNER BHS221 |
Instock
There are no reviews yet.