Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 8 cm |
| Model Number | ID |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Storage capacity | 64 bit |
| The number of readable times | Over 10000 times |
| Detecting distance | 0-5cm |
| Chip Model | EM4100/TK4100 |
| Chip Usage | Read-Only Readable |
| Working Frequency | 125KHz |
| Working Temperature | -20℃~+60℃ |
| Material | ABS |
| Power Supply Mode | Passive card |
| Service Life | > 10 years |
| Characteristics | Waterproof, moisture-proof and vibration-proof |
| Reading and Writing Time | 1ms |
| Ship time | Faster (in stock) |
| Wholesale | Support |
| Size | 86*54mm |
Instock
There are no reviews yet.