Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.054 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 9 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Plug Type | None |
| Size | 11.02in |
| Model Number | Black USB Switch 2 |
| Certification | None |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.