Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.036 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 10 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | YNG156 |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, FCC, RoHS, weee |
| Brand Name | Yinuogo |
| Frequency | 433.92MHz |
| Code | Rolling Code |
| Buttons | 2 |
| Battery | Include Battery |
Instock
There are no reviews yet.