Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 7 × 5 cm |
| Plug Type | us, EU, UK |
| Size | 8.5x7x5cm |
| Model Number | 48v-12v Adaptateur dalimentation ethernet CCTV |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Video Converter |
| Certification | None |
Instock
There are no reviews yet.