Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | YNG100 YNG105 |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, FCC, RoHS, weee |
| Brand Name | Yinuogou |
| Frequency | 280MHz-868MHz |
| Code | Fixed Code and Rolling Code |
| Material | Metal and ABS |
| Button | 4 |
| Battery | CR2032 Include Battery |
| Distance | 30m-150m(Open Space) |
| Feature 1 | 4 in 1 |
| Feature 2 | Can clone more brands |
| Feature 3 | Waterproof IPX6 |
| Feature 4 | No battery problem |
| Feature 5 | V15.0 Chip |
Instock
There are no reviews yet.