Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Model Number | NTG 216 |
| Brand Name | Guang Hongrun |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, RoHS |
| Data storage | > 10 years |
| Erase times | > 100000 times |
| Working frequency | 13.56 MHZ |
| Byte Diameter | 25mm |
| Usable capacity | 888Bytes |
| Reading and writing time | 1 to 2 ms |
| Protocol | ISO14443A |
| Support | Dropshipping |
Instock
There are no reviews yet.