Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | SOLDIERFID |
| Origin | Mainland China |
| Material | PVC |
| Product Name | PVC Card |
| Surface | Smooth |
| Smooth | magnetic, numbering, barcode, signature panel, hole punch |
| Thickness | 0.8mm |
| Use | Business Gift |
| Printing Option | offset/silkscreen printing/digital printing |
| Size | 85mm*54mm |
| chip | 4442 chip |
Instock
There are no reviews yet.