Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | FD |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Frequency | 303MHz |
| Button | 2 |
| Use | Electric Door |
| Code | Rolling code |
Instock
There are no reviews yet.