Instock
| Weight | 0.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 11 × 11 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Zoom type | None |
| Zoom | None |
| Lens Quantity | Single lens |
| AI Functions | Human Detection |
| Color Night Vision | No |
| Operating Temperature | -10°-60° |
| IP Rating | IP66 |
| Scene | Indoor and outdoor |
| Megapixels | 8MP |
| TF Card | None |
| Power Supply | With POE |
| Internal Storage | 256GB |
| Installation | Ceiling |
| Color | WHITE |
| is_customized | Yes |
| Audio Output | Two Way Audio |
| Minimum Illumination(Lux) | 0.01Lux@F1.2(AGC ON), 0Lux IR on |
| Viewing Angle | 100° |
| Video Compression Format | MJPEG |
| IR Distance(m) | 20-30m |
| Power Supply(V) | 12 VDC ± 10% &POE |
| Power Consumption(W) | 8 W |
| Supported Mobile Systems | IOS |
| Sensor | CMOS |
| Model Number | YC2085I-ISU |
| Supported Operating Systems | Windows 98 |
| Lens (mm) | 2.8mm |
| Connectivity | IP/Network Wired |
| High Definition | 8.0 Megapixels |
| Style | Turret Camera |
| Brand Name | Ziksecu |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Smart home platform | other |
| Power Source | With POE |
| Image Sensor | 1/3" Sony CMOS |
| Max Resoltuion | 8megapixels 6megapixels |
| Fix Lens | 2.8mm |
| Smart Phone | iPhone, iPad, Android, Windows Phone |
| Power | DC12V/PoE48V (802.3af) |
| Audio | Two-way Audio |
| Optional Function | PoE, Audio, Human body detection, vehicle detection |
| Protocol | SD card slot (Max. 256GB) |
| Network Services | P2P |
| Web | IE, Firefox (32bit esr), etc. |
| Media | CMS, Android, IOS |
Instock
There are no reviews yet.