Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.047 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 8 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, FCC, RoHS, weee |
| Frequency | 433.92MHz |
| Battery | Include Battery |
| Type | Programming with the receiver |
Instock
There are no reviews yet.