Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.035 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 12 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Universal TX4UNI Remote Control |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Frequency | 433.92MHz |
| Compatible1 | 84330EML 84333EML 84335EML 8747EML |
| Compatible2 | 1A5639-7 1A5477 1A6487 132B2372 D-66793 |
| Compatible3 | C840 C940 C943 C945 CM842 CM844 CM128 |
| Compatible4 | 4330E, 4335E, 4330EML, 4335EML, 4333E, 4332E |
| Compatible 5 | TX2EV / TX4EV / TX2EVS / TX4EVS / TX2REV / TX4REV / TX4UNI / TX4RUNI / TX4UNIS |
| Usage | Program on receiver |
Instock
There are no reviews yet.