Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | YNG106 / YNG310 |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, RoHS, weee |
| Brand Name | Yinuogo |
| Frequency | 433.92MHz |
| Code | Rolling Code |
| Battery | Include Battery |
| Compatible Model 1 | 4330E |
| Compatible Model 2 | 4332E |
| Compatible Model 3 | 4333E |
| Compatible Model 4 | 4335E |
Instock
There are no reviews yet.