Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 8 × 5 cm |
| Model Number | IC |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Storage capacity | 1KB |
| The number of readable times | over 10000 times |
| Detecting distance | 0-10cm |
| Chip Usage | Read Only Readable |
| Working Frequency | 13.56 MHz |
| Material | ABS |
| Power Supply Mode | Passive card |
| Service Life | Over 10 years |
| Characteristics | Waterproof, moistureproof and vibrationproof |
| Reading and Writing Time | 1ms |
| Ship time | Faster |
| Length | 26cm |
| Wholesale | Support |
Instock
There are no reviews yet.