Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 10 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | DITEC remote control receiver |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Frequency | 433 MHz |
| Channel | 2 |
| Package | Yes |
| Use | Electric Door, Automated curtains, Universal |
| Brand Name | Scimagic-RC |
| Name | Universal Garage Receiver |
| Chip | Fixed code/learning code and rolling code |
| Voltage | 12V-24V |
| Key Words | 433mhz remote receiver |
Instock
There are no reviews yet.