Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.013 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 10 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | NOVOFERM Garage Door Remote Control |
| Brand Name | Scimagic-RC |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Frequency | 433.92MHz 433MHz |
| Code | Rolling code |
| Channel | 2 / 4 |
| Chip | compatible |
| Usage | Program on receiver |
| Battery | include |
| Name 1 | NOVOFERM MNHS433-02 MNHS433-04 Garage Door Opener |
| Name 2 | NOVOFERM Micro-NOVOTRON 512 Garage Door Transmitter |
| Name 3 | NOVOFERM MINI-NOVOTRON 524 Design |
| Name 4 | NOVOFERM MINI-NOVOTRON 522 Design |
| Name 5 | NOVOFERM Micro-NOVOTRON 504 |
Instock
There are no reviews yet.