Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 12 × 12 cm |
| Hign-concerned Chemical | A-alpha-C (2-Amino-9H-pyrido[2, 3-b]indole) |
| Model Number | EM4305 T5577 5200, ID |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| Certification | CE |
| Chip Data | Blank |
| How To | Write Data |
| Working frequency | 125Khz |
| Storage capacity | 512 bit |
| Packaging material | Silicone epoxy resin |
| Working temperature | -45℃~+85℃ |
| Chip Usage | Rewritable |
| Chip Model | EM4305 T5577 5200 Chip |
| Detecting distance | 0-5cm |
| Reading and Writing Time | 1ms |
| Service Life | > 10 years |
| Ship time | Faster (in stock) |
| The number of readable times | > 10000 times |
Instock
There are no reviews yet.