Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Screen Type | no |
| Lens (mm) | 3.9mm |
| Model Number | LMS-P60 |
| Brand Name | luxmart |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Smart home platform | other |
| Model | LMS-P60 |
| Product Name | Smart Screen Visual Earwax Picker |
| Product Color | White |
| Lens Diameter | 3.9mm |
| Display Size | 4.3 Inch |
| Lens pixel | 1920*1080 |
| Best Focal Length | 1.4-2cm |
| Cable Length | 1m |
| Battery mAh | 2600mAh |
| Image Transmission Rate | 30fps |
| Image Sensor | CMOS |
Instock
There are no reviews yet.