Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.115 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 8 × 6 cm |
| Plug Type | us, EU |
| Size | / |
| Model Number | CY-4805/CY-2410/CY-1510 |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Communication Converter |
| Certification | CE |
| Brand Name | PEGATAH |
| POE Type | POE Injector |
| Power inpurt | AC 100-240V 50/60 Hz |
| POE output | 15V1A/24V1A/48V0.5A |
| Power supply Pins | 4&5(+), 7&8(-) |
| Data Pins | 1, 2, 3, 6 |
| PoE Protocal | Non-standard |
| POE injector | Yes |
| Power adapter | Yes |
| POE camera | Support |
| POE Adapter | Yes |
| Application | IP Camera |
| Long Range Transmission | Deliver Power up to 100 meters (328ft.) |
Instock
There are no reviews yet.