Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.049 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 10 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | SMG-015MITTO |
| Brand Name | Scimagic-RC |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Battery | Include |
| Distance | 30-50m |
Instock
There are no reviews yet.