Instock
| Weight | 0.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 18 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Zoom type | Digital zoom |
| Zoom | 10x |
| Lens Quantity | Quad-lens |
| AI Functions | Human Detection |
| Shell Material | Plastic |
| Color Night Vision | YES |
| Operating Temperature | -10°-60° |
| IP Rating | IP66 |
| App name | other |
| Rechargeable Battery Capability | other |
| Scene | Indoor and outdoor |
| Movement Range(Pan) | 0°-360° |
| Megapixels | 8MP |
| TF Card | 128G TF Card |
| Power Supply | Normal |
| Internal Storage | 128G |
| Installation | Normal |
| Color | WHITE |
| Audio Output | Two Way Audio |
| Minimum Illumination(Lux) | 0.01 |
| Viewing Angle | 360° |
| Video Compression Format | H.265 |
| IR Distance(m) | 10-25 meters |
| Power Supply(V) | DC 12V |
| Alarm Action | telefon Alarm, Local Alarm |
| Power Consumption(W) | 8W |
| Supported Mobile Systems | Android, IOS |
| Sensor Brand | Sony |
| Special Features | Waterproof / Weatherproof |
| Sensor | CMOS |
| Model Number | A22YQQS |
| Supported Operating Systems | No |
| Lens (mm) | 3.6mm |
| Connectivity | IP/Network Wireless |
| High Definition | 8.0 Megapixels |
| Style | Dome Camera |
| Brand Name | ZRHUNTER |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, FCC |
| Smart home platform | other |
| PTZ | 320°/90°, 10X/5X digital zoom |
| Motion detection | Support |
| Two way audio | Support |
| Waterproof | Support |
| Reset button | Yes |
| ONVIF | Support |
| SD card recording | Supprot tf card max to 128gb |
| Cloud storage | Support |
| Material | High quality abs plastic housing |
| APP | O-Kam Pro |
| AI Human Detection | Support |
| WIFI Camera | PTZ IP camera |
| Pixel | 20/10/15MP |
| Focusing magnification 1 | 10X Digital Zoom |
| Feature 1 | security protection camera |
| Feature 2 | PZT IP Camera |
| Feature 3 | 20MP IP Camera |
| Feature 4 | ip camera wifi |
| Feature 5 | ip camera indoor |
| Feature 6 | ip camera wifi outdoor |
| Feature 7 | Wireless surveillance camera |
| Feature 8 | Smart home surveillance camera |
| Feature 9 | Home security camera |
| Feature 10 | Infrared camera |
| Feature 11 | home surveillance cameras |
| Feature 12 | Three lens camera |
| Feature 13 | 15MP IP Camera |
| Feature 14 | 10MP IP Camera |
| Type 1 | Outdoor Surveillance camera |
| Type 2 | home surveillance cameras |
| Type 3 | Smart home surveillance camera |
| Type 4 | ip camera wifi outdoor |
| Type 5 | Three-screen camera |
Instock
There are no reviews yet.