Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | YNG125 |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, RoHS, weee |
| Brand Name | Yinuogo |
| Name | ECOSTAR Remote Control |
| Frequency | 433.92MHz |
| Code | Rolling Code |
| Battery | Include Battery |
| Compatible 1 | Ecostar RSE2 |
| Compatible 2 | Ecostar RSC2 |
Instock
There are no reviews yet.