Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 5 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | LH-UID7BM1-5 |
| Brand Name | zhizaibide |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Dimensions | 86 * 54 * 0.8 mm |
| Material | PVC |
| Frequency | 13.56Mhz |
| Rewrite Times | 100, 000 |
| Protocol | ISO14443A |
| Color | Blank white |
| Name | 7bytes UID 1K s50 Card |
Instock
There are no reviews yet.