Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 15 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | NFC 215 |
| Brand Name | Guang Hongrun |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, RoHS |
| Chip | NFC215 |
| Materia | PVC |
| Size | 30*30mm |
| Memory | 504Bytes |
Instock
There are no reviews yet.