Instock
| Weight | 1.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 17 × 9 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Itercom | Yes |
| Power | Electric Supply |
| Display | Color, 7" IPS LCD touch screen |
| Feature | Photograph, Video |
| Connection Type | WireLess |
| Alarm | Yes |
| Brand Name | Trudian |
| Item Type | VIDEO DOORBELL |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, FCC |
| Smart home platform | tuya |
| Parts Name | Indoor unit, Outdoor unit |
| Model | AN-D4IAR36W |
| Wiring | 2-wire connection (No polarity) |
| Network | 2.4G WiFi |
| Working Temperature | -20°C~70°C |
| Call Duration | 2 minutes |
| 2-Way Audio | support |
| Tuya APP | 20 users capacity, supports functions including: call, photo, video, monitor, unlock, cloud storage, alarm message, video playback |
| Dimensions | 219x124x20mm, 146x75x37mm |
| Screen Resolution | 1024*600 |
| OS | Embedded Linux |
| Random Access Memory | 128M |
| Material | engineering ABS plastic and tempered glass, engineering ABS plastic |
| Installation | wall-mounted, wall-mounted |
| Functions | call, photo, video, monitor, unlock, visitor record, pedestrian detection, calendar display, adjust brightness & contrast & color & volumn, lock delay adjustment, multi-language OSD menu |
| External TF Card | max 512GB storage, automatically save photo and video |
| Photo Storage Capacity | 1000 |
| Camera | 2 million pixels/1080P |
| View Angle | 110° |
| Night Vision | IR CUT switch, high color precision, black and white image |
| Fill Light | 940nm (6 Infrared LED) |
| Door Lock Control | connectable to magnetic lock and electronic lock, indoor monitor features lock delay time setting |
| Smart Motion Detection | photo and video |
| IC Card Unlock | support |
| IP Rating | IP65 |
Instock
There are no reviews yet.