Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Plug Type | None |
| Size | 3cm |
| Certification | None |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | poe Injector |
| colour | White, black |
| product weight | 0.04kg |
| Equipment type | Ethernet POE power supply module |
| Output voltage | DC12-48V |
Instock
There are no reviews yet.