Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Plug Type | None |
| Size | 95x28x24mm |
| Model Number | POE Splitter Gigabit |
| Brand Name | REVODATA |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | POE Spliter |
| Output | 5V/2.4A, 12V/1A, 12V/2A |
| Data Speed | 10/100/1000Mbps |
| Input | DC 37-57V |
| Power Pin | 1/2(+), 3/6(-);4/5(+), 7/8(-) |
| Status | Brand New |
| Year | 2024 |
| Place of Origin | Guangdong China (Mainland) |
Instock
There are no reviews yet.