Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Plug Type | None |
| Size | 10*10*5cm |
| Certification | CE, RoHS |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | POE Spliter |
Instock
There are no reviews yet.