Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.07 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 10 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Smilo SM2 SM4 remote |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Frequency | 433.92MHz |
| Code | Rolling Code |
| Battery | Include Battery |
| Buttons | 2 |
Instock
There are no reviews yet.