Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.036 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 10 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | BENINCA TO GO 2VA |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Name | BENINCA remote control |
| Frequency | 433.92MHz |
| Code | Rolling code |
Instock
There are no reviews yet.