Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.046 kg |
|---|---|
| Dimensions | 9 × 1 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Marantec 868 |
| Brand Name | Scimagic-RC |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| For Brand | Marantec Remote Control 868 |
| Frequency | 868MHz 868.3mhz |
| Chip | Clone |
| Use for | Garage door/gate/sliding gate/barrier/swing gate |
| Battery | Include |
| for A | 868 Marantec Digital D382 D384 D302 |
| for B | 868 Marantec Digital D304 D31 D321 D323 |
| for C | Marantec Command 131 868 |
| Distance | 20-50m open space |
Instock
There are no reviews yet.